Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účel. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 
Náš partner:
 
Oblíbené weby:

 

 

 

 

 

Novinky

arr319.-21.8. NEODESÍLÁMEObjednávky od 17. do 21.8. budou odeslány ve čvrtek 22.8. Za zpoždění se omlouváme, přidáme malý... arr331.8. - BAREVNÁ DEVÍTKAKrásná akce v parku Podviní (kousek od Vysočanské) se spoustou cizokrajných dobrot, hezkou hudbou a... arr317.7.2019 - NOVINKA - KNOFLÍKY TAGUAhttp://www.latamer.cz/KNOFLIkY-c22_0_1.htm...

Vítáme Vás na Latamer.cz!
Pořiďte si u nás do svého šatníku nebo do bytu trochu barev a šmrncu z Latinské Ameriky...

 

Doprava po ČR při objednávce nad 1500,- Kč ZDARMA! 

Doprava na Slovensko v případě využití Zásilkovny 95,- Kč, dobírka v EUR.

Kontakt

Eva Záhrobská
tel: +420 777 124 564
napište nám

Anketa

Sice nevěřím na denní horoskopy, ale na charakteristiky znamení jo. A mám dojem, že Latamer přitahuje určitý typ lidí, tak si to chci ověřit. Jaké jste znamení?:) P.S. Zatím se mi to potvrzuje:)

Beran, Lev, Střelec 36% Býk, Panna, Kozoroh 18% Blíženci, Váhy, Vodnář 23% Rak, Štír, Ryby 23%

AKCE A TRHY

17.8.2019 - ETNOPIKNIK

Na Etnopikniku poznáte mimoevropské kultury v jeden den na jednom místě a s možností poznávat je všemi smysly. Po celý den pro vás budou připraveny ochutnávky gastronomických specialit, které potěší chuťové pohárky milovníků exotických jídel. Zazní ukázky tradiční hudby, zkušení tanečníci okouzlí svým uměním a představeny budou také bojové sporty.

Na své si přijdou i děti, pro které budou připraveny tvořivé výtvarné dílny.

Vstupné: na doprovodný program zdarma

31.8.2019 - BAREVNÁ DEVÍTKA

Krásná akce v hezkém parku Podviní, spousta dobrého jídla z celého světa, zajímavé stánky, aktivity pro děti i koncerty na pódiu.

 

6.-10.11.2019 - BAZAAR BERLIN

Pravděpodobně jsem spáchala menší finanční harakiri, ale jdu do toho...první zahraniční veletrh.
Loni jsme se účastnili jako návštěvníci a bylo to fantastické. Několik hal rozdělených podle kontinentů a v nich nepřeberné množství zajímavého zboží. Ideální příležitost nakoupit netradiční vánoční dárky a spojit nákupy s výletem do Berlína. Je tu toho spousta k vidění.

https://www.bazaar-berlin.de/en/

 

 


 

 

30.-31.5.2019 - MERKÁDO - LATINSKÁ AMERIKA NA JIŘÁKU

Fantastický festival plný latinsko-americké hudby, tance, jídla, barev má úžasnou a nezapomenutelnou atmosféru. Náš stánek najdete lehce, je vždy jeden z nejbarevnějších.

 

 

29.-31.3.2019 - VÝSTAVA KREATIVITY

Veliká výstava pro všechny tvořivé duše, spousta nápadů, zboží i tvoření v Dubči u Prahy.