Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účel. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 
Náš partner:
 
Oblíbené weby:

 

 

 

 

 

Vítáme Vás na Latamer.cz!
Pořiďte si u nás do svého šatníku nebo do bytu trochu barev a šmrncu z Latinské Ameriky...

 

Doprava po ČR při objednávce nad 1500,- Kč ZDARMA! 

Doprava na Slovensko v případě využití Zásilkovny 95,- Kč, dobírka v EUR.

Akce

Cena 950 Kč
Skladem
Cena 1 100 Kč
Na dotaz

Kontakt

Eva Záhrobská
tel: +420 777 124 564
napište nám

Anketa

Sice nevěřím na denní horoskopy, ale na charakteristiky znamení jo. A mám dojem, že Latamer přitahuje určitý typ lidí, tak si to chci ověřit. Jaké jste znamení?:) P.S. Zatím se mi to potvrzuje:)

Beran, Lev, Střelec 36% Býk, Panna, Kozoroh 18% Blíženci, Váhy, Vodnář 23% Rak, Štír, Ryby 22%

O NÁS
O nás

Latamer vznikl jako vzpomínka na nezapomenutelné, téměř půlroční cestování po zemích Latinské Ameriky. Dovážíme originální zboží z těchto zemí, především ručně dělané šperky a boty. Postupně bychom chtěli náš sortiment rozšiřovat a nabízet např. i něco dobrého, co jsme tam ochutnali.

Latamer je také dalším splněným snem... Na začátku byl nápad vypravit se do Bolívie, do Kostariky, do Chile... a jelikož země, které jsme chtěli navštívit, neustále přibývaly, rozhodli jsme se pro delší cestu s batohem. Navštívili jsme celkem 12 zemí. Cítili jsme se tam jako doma. To byl první splněný sen...

Původně jsme se chtěli během cesty i vzít na argentinském velvyslanectví, což se na poslední chvíli nezdařilo. Nakoupili jsme si tedy všechny věci na svatbu v Bolívii a vzali se v bolívijském stylu na naší zahradě pod kaštany. Druhý splněný sen...

Po návratu z cesty jsme si založili stránky Latamer.info s informacemi o zemích a zvířatech Latinské Ameriky. Uspořádali jsme také několik přednášek o naší cestě. Třetí splněný sen...

Během cesty jsem se bezmezně zamilovala do jejich látek, barev a šperků. Kdybych si nemusela nosit veškerý majetek na zádech, zřejmě bych se domů vrátila s pořádným nákladem. Přivezli jsme si pár suvenýrů v podobě barevných ubrusů, panenek a nádherných šperků. Každý je obdivoval a rozplýval se nad překrásnými barvami.

Narodil se nám Jenda (čtvrtý splněný sen...), šla jsem na mateřskou a cítila se doma jaksi mentálně nevyužitá:) Pořád jsem přemýšlela, čím bych se dostala z toho stereotypu, upřeně jsem zírala na barevný ubrus a pak mě napadlo, že by nebylo špatné přivézt trochu barev a šmrncu z Latinské Ameriky.

Tak se mi splnil další, pátý sen...mít něco, co mě bude bavit, těšit a zpestřovat mateřskou...

Doufám, že se Vám věci budou líbit a budou Vám dělat radost.